MAP Mohelnicko II_ „Ptačí stezkou křížem krážem“

MAS Mohelnicko, z.s. ve spolupráci se spolkem STURM a městem Loštice

v rámci projektu Místní akční plán rozvoje vzdělávání na území ORP Mohelnice II

reg. č. CZ.02.3.68/0.0/0.0/17_047/0009126

vyhlašují aktivitu s názvem:

  

 „Ptačí stezkou křížem krážem“

 

Už jste navštívili „Loštickou ptačí stezku“? Pokud ještě ne, pak je nejvyšší čas! Aktivita bude probíhat od 17. 11. 2020 do 17. 12. 2020. A jaká jsou pravidla?

 

  1. Pošli foto svého nejoblíbenějšího stanoviště. Můžeš na něm být ty nebo můžeš zvolit nějakou zajímavou kompozici fotografie a stanoviště samotného. Pokud nechceš posílat foto, namaluj obrázek.
  2. Napiš krátký text (třeba jen pár vět), proč tě právě toto stanoviště zaujalo. Pokud jsi zdatnější spisovatel, můžeš dát dohromady celý příběh.
  3. Text i fotografii/obrázek vlož do obálky, nadepiš na ni název soutěže „Ptačí stezkou křížem krážem“ a vhoď do schránky kulturního domu v Lošticích. Pokud tě neláká listinná forma, můžeš napsat e-mail na adresu map@masmohelnicko.cz. K textu nezapomeň přiložit fotografii či obrázek.

 

Tvůrce nejlepšího příspěvku dostane jako hlavní cenu strom, který si bude moct veřejně vysadit. Druhé a třetí místo bude odměněno ptačí budkou a ptačím kalendářem. Všichni účastníci se mohou těšit na dárkové balíčky a zveřejnění svých prací na webových stránkách pořadatelů.